Новини

Міненерго почало боротьбу з домашніми сонячними електростанціями

Міністр енергетики Ігор Насалик запропонував уряду ввести обмеження для встановлення в Україні домашніх приватних сонячних електростанцій потужністю до 30 кВт.

"Центренерго" знову виставлять на продаж у квітні

Фонд державного майна планує у квітні 2019 року виставити "Центренерго" на конкурс.

Борги українців за електроенергію перевищили 33 мільярди — регулятор

У 2018 році заборгованість споживачів за електроенергію в Україні зросла з 28,9 мільярда гривень до 33,6 мільярда гривень, або на 16%.

На Житомирщині планують встановити три вітрові електростанції

"Вінд Солар Енерджі" має намір побудувати три вітроелектростанції в районі села Покалів Коростенського району Житомирської області загальною потужністю до 190 МВт.

ДАВОС: Україні дають інвестиції на одну з найбільших вітроелектростанцій Європи.

У присутності Президента України Петра Порошенка в Давосі відбулось підписання Угоди між норвезькою компанією NBT, французькою компанію Total Eren та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо проекту «Сиваш».

Реформа электроснабжения: как будем платить за электроэнергию в 2019 году

С начала 2019 года украинский рынок электроэнергии начнет меняться, чтобы работать по европейской модели. Попрощаемся с монопольными облэнерго – отныне они превратятся в оператора системы распределения и поставщика электроэнергии, которые будут предоставлять соответствующие услуги. Изменится и система начисления за услуги.

Аукционы на "зеленую" энергию – это путь против "энергетических олигархов"

В четверг, 20 декабря, парламент должен рассмотреть законопроект о введении специальных аукционов в возобновляемой энергетике. Инициатором и соавтором проекта закона является народный депутат "Объединения "Самопомич" Лев Пидлисецкий.

Будущее украинской энергетики: прогноз эксперта

В следующие 15 лет доля возобновляемых источников энергии в энергетическом балансе увеличится в пять раз – до 25%. В то же время, доля угля сократится в 2,5 раза – до 13%.

Такой взгляд на будущее украинской энергетики озвучил в комментарии 24 каналу советник министра энергетики и эксперт Центра Разумкова Максим Белявский.

 

НКРЕКП затвердила підвищення тарифів на тепло для населення

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, затвердила підвищення тарифів на тепло для населення для 18 виробників теплоенергії.(ТКЕ).

Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні в понеділок.

Кабмін постановою №867 від 19 жовтня цього року продовжив спецобов’язки “Нафтогазу” продавати природний газ для населення, релігійних організацій та виробників теплової енергії до 1 травня 2020 року.

Для лівого берега столиці будують потужну електромережу вартістю 164 млн грн

ДТЕК Київські електромережі реалізує новий масштабний проект з будівництва транзитної лінії «ТЕЦ-5 – Славутич-1» і «ТЕЦ-5 – Славутич-2» загальною вартістю 164 мільйонів гривень. Нова високовольтна мережа довжиною 4,5 км пройде через Дніпро і буде змонтована на опорах португальського виробництва.

Про це повідомили на офіційному сайті ДТЕК.

Електростанції хочуть підняти тариф на електроенергію на 15% — голова НКРЕКП

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, сьогодні розгляне питання щодо підняття тарифів на електроенергію для генеруючих підприємств.

Про це повідомила у Facebook голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

"Сьогодні будемо розглядати тарифи для генеруючих підприємств. Якщо врахувати подані пропозиції - оптова ринкова ціна електричної енергії з початку 2019 року зросте більше ніж на 15%", - написала вона.