Новини

НКРЕКП затвердила підвищення тарифів на тепло для населення

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, затвердила підвищення тарифів на тепло для населення для 18 виробників теплоенергії.(ТКЕ).

Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні в понеділок.

Кабмін постановою №867 від 19 жовтня цього року продовжив спецобов’язки “Нафтогазу” продавати природний газ для населення, релігійних організацій та виробників теплової енергії до 1 травня 2020 року.

Для лівого берега столиці будують потужну електромережу вартістю 164 млн грн

ДТЕК Київські електромережі реалізує новий масштабний проект з будівництва транзитної лінії «ТЕЦ-5 – Славутич-1» і «ТЕЦ-5 – Славутич-2» загальною вартістю 164 мільйонів гривень. Нова високовольтна мережа довжиною 4,5 км пройде через Дніпро і буде змонтована на опорах португальського виробництва.

Про це повідомили на офіційному сайті ДТЕК.

Електростанції хочуть підняти тариф на електроенергію на 15% — голова НКРЕКП

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, сьогодні розгляне питання щодо підняття тарифів на електроенергію для генеруючих підприємств.

Про це повідомила у Facebook голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

"Сьогодні будемо розглядати тарифи для генеруючих підприємств. Якщо врахувати подані пропозиції - оптова ринкова ціна електричної енергії з початку 2019 року зросте більше ніж на 15%", - написала вона.